حال من ... !

این روزها چقدر احساس میکنم شبیه سکوتم !

با کوچکترین حرفی میشکنم .../ 8 نظر / 6 بازدید
محمد علی

با سلام و عرض ادب[لبخند][گل] میخواهم برایت تنهایی را معنی کنم! در ساحل کنار دریا ایستاده ای , هوای سرد , صدای موج انتظار انتظار انتظار ... ... به خودت می آیی , یادت می آید دیگر نه کسی است که از پشت بغلت کند , نه دستی که شانه هایت را بگیرد , نه صدای که قشنگ تر از صدای دریا باشد اسم این تنهایی است...[لبخند][گل] http://asemondelamgerefte.persianblog.ir/دلم گرفته آسمان http://daryayedastan.persianblog.ir/داستان های کوتاه(عشق)

لیلا

هیییییسسسسس!!!![لبخند][گل][گل][گل][گل]

محمدصادق

تو چه میفهمی از روزگارم…؟ از دلتنگی ام؟ گاهی به خدا التماس میکنم خوابت را ببینم… می فهمی؟ فقط خوابت را… راستش را بخواهی.. دیگر سکوت هایم سرد شده… نه به سردی هوا… نه به سردی دستانت… نه… به سردی لحنت،سکوتم سردشد…سرد…سرد…سرد… تو با لحن سردت دلم را آتش زدی… طوری که با کوچکترین حرفی میشکنم.... مطمئن باش من هم با نگاه سردم…با سکوت سردم.. دنیا را خاکسترخواهم کرد… تقصیر من نیست… تو به من اینگونه آموختی…................................. (قربانت یک نفس..عالی بود)

غزل

خیلی زیبا بود و غمگین [گل][ناراحت]

نسترن

کاش باران بگيرد … کاش باران بگيرد و شيشه بخار کند… و من همه ي دلتنگيهايم را رويش “ها” کنم… و با گوشه ي آستينم همه را يکباره پاک کنم … و خلاص… چراااااااااااا بارون نمیاد چرااااااااااا خداااااااااااااااااا[ناراحت]

ساناز

دلم یک خیابان می خواهد بی انتها... بارانی نم نم... و یک خدا... که کمی با هم راه برویم... خیلی زیبا بود[گل]

یگانه

یک ماه و نه روزه شکسته ام طوری که تکه هایم قابل تشخیص نیست . . .